Zivataros lesz a pünkösd!

Szombaton reggel az ország nagy részen felszakadozik a felhőzet, de helyenként még előfordulhat zápor, zivatar. A minimum hőmérséklet értéke 6 és 14 fok között alakul. Napközben északkeleten és keleten várható záporok, zivatarok kialakulása, másutt napos, jellemzően gyengén felhős lesz az idő. A délnyugati irányú szelet elénk és erős lökések kísérhetik. A maximum hőmérséklet értéke 22 és 28 fok között alakul.

Vasárnap a napos időszakok mellett gomoly-és fátyolfelhők lesznek az égnek. A gomolyfelhőkből több helyen számítani kell záporokra, zivatarokra. A légmozgás elénk marad, zivatarok környezetében megerősödik a szél. A minimum hőmérséklet értéke 7 és 14 fok között, a maximum hőmérséklet értéke 22 és 29 fok között alakul.

Hétfőn napos idő várható gomolyfelhőkkel. Sokfelé számítani kell záporokra, zivatarokra. Elénk, zivatarok környezetében megerősödik a szél. Reggel 9 és 16 fok között, délután 22 és 30 fok között alakul a hőmérséklet.

Szeles és hideg lesz a...

Csütörtökön reggel a legtöbb helyen erősen felhős lesz az ég, majd napközben az északi tájak felől sokfelé csökken a...

Egy újabb esős nap!

Szerdán reggel országszerte borult, sokfelé esős időre ébredhetünk. A minimum hőmérséklet értéke 0 és 8 fok között...

“Ha Katalin kopog, karácsony...

Kedden reggel borult, többfelé esős időre ébredhetünk. A minimum hőmérséklet értéke 0 és +7 fok között alakul...

Mit főzzek ma?

Leves Jókai bableves
tippek-trukkok_icon

Jókai bableves

60-120 perc
könnyű
250-500kcal
Desszert Kókuszgolyó
tippek-trukkok_icon

Kókuszgolyó

15-30 perc
könnyű
-250kcal
7 napos előrejelzés

Budapest időjárás előrejelzése

Nov 26.
SZ
7
 
2
25mm
93%
26km/h
ÉNy
Nov 27.
CS
6
 
-1
Nov 28.
P
5
 
-1
Nov 29.
SZ
5
 
-1
Nov 30.
V
5
 
0
Dec 01.
H
4
 
2
Dec 02.
K
5
 
3
Dec 03.
SZ
7
 
3
Dec 04.
CS
7
 
2
Dec 05.
P
6
 
2

Orvosmeteorológia

Orvosmeteorlógia FőorvosSüsi

UV index

süsi
0.1
Gyenge
Különlegesen érzékeny bőrűek és csecsemők kivételével óvintézkedés nem szükséges.
Maximális ajánlott napon tölthető idő:
Nagyon érzékeny bőr esetén:
45-60 perc
Érzékeny bőr esetén:
60-75 perc
Kevésbé érzékeny bőr esetén:
100-120 perc

A nap képe